בניית מרפסות


גבר הולך לאיבוד דרך מרפסת

כמה פעמים חלמתם להוסיף מרפסת לבית? ליהנות מבריזה של ערב במרפסת, לשתות את הקפה של שבת בבוקר עם העיתון  במרפסת אבל אז המציאות דופקת על החלון... מרפסת זה סבבה אבל כאב ראש, בירוקרטיה, לרדוף אחרי אישורים, לרוץ לעירייה, לחכות לוועדה ואז עוד וועדה יתנו לא יתנו, למלא טפסים, להזמין אדריכל ואחרי זה קבלן... ממש באלגן. עזבו נשתה את הקפה במטבח.

אז זהו, שלא. עם "ג.מ אדריכלות ובינוי בע"מ", זה ממש פשוט.

פלג גרינברג, מנהל "ג.מ אדריכלות ובינוי בע"מ", הקים את המשרד במחשבה להקל ולתת את כל הפתרונות ללקוח מהמחשבה על תוספת הבניה הרצויה ועד בנייתה כולל אישורים בירוקרטיים וכל מה שביניהם.

אז מי אתם " ג.מ אדריכלות ובינוי בע"מ"?

משרדינו מתמחה בתכנון והוצאת רישיונות בניה למרפסות תלויות, תוספת מעליות פנימיות/חיצוניות, תוספות ממ"דים, בניה על גגות קיימים, וכו'.... המשרד קיים משנת 2001 ונמצא ברח' ויצמן 11 קרית מוצקין, ממש מתחת לועדת בניין ערים קריות. במשרדינו מועסקים 5 אדריכלים. בנוסף, מועסקים במשרד קבלני משנה בכל ענף וענף + יועץ בטיחות וקונסטרוקטור אשר מלווים את כל ההליך, מתחילת התכנון ועד לגמר הביצוע.

אז במה אתם שונים משאר משרדי האדריכלות?

הליך קבלת היתר הבנייה היום מאד מורכב וסבוך בירוקרטית.

גם אם אתה רוצה לבנות פרגולה, מחסן פשוט, בניית מעלית חיצונית ועד לעליית גג. אתה צריך רישיון, אישורים מהעירייה לעבור וועדות ועוד.

בשונה משאר משרדי האדריכלות, המכינים רק תוכניות אדריכליות בלבד, אצלנו ילוו אתכם מתחילת הדרך בהתמודדות מול הרשויות השונות והוועדות.

ג.מ. אדריכלות ובינוי בע"מ מבצע עבורכם את כל ההליך הבירוקרטי!

 ובכלל אנחנו מבצעים את רוב בניית המרפסות, ממ"דים, מעליות בקריות ויש לנו ניסיון רב ומחירים מאד נוחים

אז איך זה קורה?

הלקוח נפגש איתי על כוס קפה במשרד, הוא מספר לי על החלום שלו...בניית מרפסת, ממ"ד, מעלית, תוספת על הגג, כל מה שהוא חלם עליו בשדרוג הנכס שלו.

ואז אנחנו יושבים עם האדריכלים ומתחילים להקים את החלום שלו על דף השרטוט, הכנת סקיצות אדריכליות, עד להסכמה מלאה על התוכנית,  עד שהלקוח מרוצה.

אחרי זה אנחנו דואגים לכל הוועדות והבירוקרטיה עד לקבלת האישור המתאים.

ואז מתחילים לבנות בעזרת קבלני המשנה שלנו.

אספקת תכ' עבודה לקבלן המבצע את הבנייה, לקבלת הצעת המחיר ברלוונטית ביותר עבורכם. ואז הקבלן מתחיל בעבודה, תוך כדי פיקוח מלא ובקרה על הקבלנים.

 

בג.מ אדריכלות ובינוי בע"מ דואגים גם לרישיונות לעסקים.

אם רציתם לפתוח עסק אז קודם כל בהצלחה ומזל טוב, אבל בשביל עסק צריך רישיונות מכיבוי אש, מהעירייה, ממשרד הבריאות והרשימה עוד ארוכה  כל עסק והרישיונות הרלוונטיים אליו.

בג.מ אדריכלות ובינוי בע"מ תקבלו ייעוץ מקיף הכפוף לדרישות העסק. בכדי לקבל את הרישיון הרלוונטי במהירות וללא הוצאות מיותרות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תהליך העבודה

שלבי העבודה מול הלקוח
תאום פגישה במשרדי ג.מ. אדריכלות ובנוי עם פלג גרינברג.
סקירת דרישות הלקוח והמלצות המתכנן ושילוב אפקטיבי בין השניים.
הכנת סקיצות אדריכליות, עד להסכמה מלאה על התוכנית.
הכנת גרמושקה (סט תוכניות) לרשויות השונות עד לקבלת היתר בניה.
בקבלת היתר (רישיון) הבניה, ג.מ. אדריכלות ובינוי יערכו עבורכם
סט תוכניות לביצוע כולל תוכניות: הריסה, בניה וכו'.

בג.מ. אדריכליות ובינוי גם תהנו מפיקוח עליון על עבודות הבניה.

 

צור קשר

התקשרו עכשיו: 04-8730669